Justin a Selena jsou příliš mladí na to aby měli společný pokoj.?

28. dubna 2011 v 11:13 | ♥Selly♥ |  News
http://i54.tinypic.com/vyr5w3.jpg
Pověsti kolovaly na internetu, že Selena a Justin sdílené apartmá v hotelu, kde pobýval v Indonésii, ale nebylo nic potvrzeno kdokoli. Americké stránky, Hollywood život , publikoval článek výslechu: Selena a Justin jsou příliš mladí sdílet hotelový pokoj? Podívejte se na:
Na internetu se objevili zvěsti,že Selena a Justin měli společné apartmá v hotelu v Indonésii,ale nic nebylo potvrzeno.Americké stránky,Hollywood live,publikovali článek:Selena a Justin jsou příliš mladí aby měli společný pokoj?Podívejte se na:
Podle vztahu expert Matt Titus, to je nezodpovědné v jejich věku " , i když Justin a Selena nejsou normální teenageři. "Trávit čas sám v hotelovém pokoji s Selena může prostě být příliš ke klice. Jeho matka, Pattie Mallette, je třeba zastavit toto chování. Teď. " Titus řekl.
Spisovatel a manželka Matta Titus, Tamsen FADAL, také věří, že věci jdou příliš rychle mezi dospívající hvězdy. Podle ní, Justin a Selena musí pochopit, že nemůžete mít všechno, co chcete, a že oba jsou příliš mladí na to, jak čelit vážný vztah a dospělé - naopak, dělají věci, které by ostatní teenageři dělají. Na "Ano, Vím, že pro dva mladé a slavných lidí, jako je Justin a Selena, je prakticky nemožné, aby byl 'normální
dospívající. " Potřebují dospělých vedení ve svém životě, aby zůstali na správné cestě. " řekl.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama