Květen 2011

Layout-Martin Harich♥♥♥♥

30. května 2011 v 21:53 | ♥Selly♥ |  ♥Selly♥-Martin Harich

Chceš tento layout..?Tak napiš:

1.Jméno

2.Blog

3.Chce k němu udělat popisky nebo takle něco.?

4.Chceš ho nastavit.?

Originál je bez jména blogu!!


Png-Selena Gomez 0_9

30. května 2011 v 17:22 | ♥Selly♥ |  PNGs
Zase jedno png se Selenou Gomez:D
Selena Guides

Disney games

30. května 2011 v 17:20 | ♥Selly♥ |  Other
Jak už dřív bylo zmíněno že Selena nebyla na Disney Games tak se můžeme přesvědčit že Selena na bohužel opravdu nebyla:(Jak..?Díky jedné fotce a to této↓
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Selena Gomez: Justin A Já Máme Perfektní Vztah!

30. května 2011 v 17:12 | ♥Selly♥ |  News
Selena Gomez mluví Bliss časopis o jejím vztahu s Justin Bieber. Ona říká, že je k ní hrom blesk!Selena Gomez a Justin vypadají absolutně, zářivě v láscev jejich nové romantické havajské dovolené obrázky. A v případě, že tam byla nějaká otázka (tam není), Bliss časopisprávě vydala nový rozhovor , ve kterém Selena závratně hovoří o tom, Justin a jejich vztahu!Reportér poukazuje na to, že v celém rozhovoru Selena průrazy její odpovědi s "velkou praštěný úsměvy." "Je to prakticky zpívat jako ona mluví. Selena v miloval až kokon a spíše než zavírat nás jako ona zvyklá, ona je více než šťastný, nechal nás, "prozrazuje spisovatel.Reportér ptá Selena, pokud si myslí, že je zjištěno, hrom do ní blesk (texty z její píseň "přirozeně") v Justin. "Jo, myslím, že ano," ona odpoví. (!!!)"Jaká je vaše představa o ideální vztah?" Ptají se. "Soucit, poctivost a zábava - a já jsem rád bych si myslet, že to, co jsem dostal."Selena myslí, že má perfektní vztah s Justinem plný soucitu, poctivosti, ale i zábavné!? Jak sladké je to?
Není žádným tajemstvím, že Justin a Selena jsou super šťastný - někdo s očima je vidět, že - ale to je vždy báječné slyšet přímo z miloval-až gal ve vztahu. Jste rádi, že víme, že Selena a Justin vztah je v pořádku ? Nebo jste úplně závidí?Nebo obojí?!

Selena Gomez a Justin byli v obchoďáku v Texasu!

30. května 2011 v 17:11 | ♥Selly♥ |  Candids 2011
Selena Gomez a Justin byli v obchoďáku parky Mall v Arlingtonu, Texas, jíst tvarohový koláč na Cheesecake Factory .
PPřidávám dvě fotografie, které byly pořízeny během několika minut za pár na místě. Někteří z těch, kteří jsou v obchoďáku teď posílal obrazy přes Twitter a řekl, že pár byl osloven několika fanoušky, a Selena fotili se s nimi s úsměvem a zastavil podepsat autogramy
309582487.jpg
309606883.jpg

Fotografie se Selenou Gomez na Havaji je jen pomsta za Justina?

30. května 2011 v 17:08 | ♥Selly♥ |  News
Běží pověst, že fotka Jelena na Havaji by byl rám Justin zničit pověst Selena. Poté, co všechny ty fotografiecalientes - a některé velmi neuctivé na straně Justin - můžeme považovat tuto hypotézu. Existují však i jiné body, které bychom měli přezkoumat před přijetím to jako fakt. Přečtěte si více níže:
Justin zřejmě slyšel, že Selena - před několika týdny - údajně rozhovoru pro časopisSeventeen , který nebyl v lásce s ním. Zdá se, že Justin a slyšel to dne 26. května šel na Havaj. V obrázky vypadaly opravdu tááák v lásce, ale Justin není blázen, když viděl, co Selena řekl, že najal fotografa - a neřekl Selena - fotit z nich na pláži, pak se chopil příležitosti, aby se jí dotknout. No, fotky by tyto brzy na internetu, a věděl, že Justin.Jeho cílem bylo, aby matka viděla fotky Selena. To je jeho velká pomsta, podvedl Justin Selena, a ona ani neví, že. Zdrojem těchto informací pocházejí ze stejného fotograf, který si najal. Fotograf je jeho přítel. Překlad @ DisneyWebNet
Chtěli bychom zdůraznit, že v rozhovoru s Seventeen , Selena, nebo ne pochopit, že on nebyl v lásce s Justinem, a dokonce můžete to dát klikněte zde si můžete přečíst rozhovor.
Dalším bodem je, aby zvážila, že ten, kdo to všechno začal se pověst, že je proti belieber datování Justin a Selena a je velmi pravděpodobné, že dívka má vymyslel tento pokusit se narušit romantiku dva.


Justin Bieber slyšel nové album Seleny Gomez: "Je úžasné,

30. května 2011 v 17:07 | ♥Selly♥ |  News
Justin Bieber je také fanoušek hudby od jeho přítelkyně Selena Gomez. Zpěvák nevylučuje dělat duet se zpěvačkou v budoucnu kdo říká . Justin připustil, že on by rád, aby zpíval s ní, zatímco ona se domnívá, "jeho neuvěřitelná hudba."
Na nové album od jeho přítelkyně, on řekl: "Slyšel jsem, že celý disk, je neuvěřitelné," varoval.
V minulosti víkend, zpěvák, který vyhrál šest cen Billboard , políbil živě zpěvačka a herečka z Disney.
Ale když se zeptal, jestli polibek Selena byla nejlepší v noci, Justin odpověděl s úsměvem: "Nejlepší věc, kterou dnes večer bylo vidět oči mé matky a jak ona byla pyšná" , zamračení.

China Anne McClain říká: "Selena je můj vzor"

30. května 2011 v 17:06 | ♥Selly♥ |  News

Čína Anne McClain, kteří se podílejí na epizodě Wizards vs Andělé a to je teď nová výzva hrát v novém seriálu Disney názvem "Ant Farm" , říká se, že Selena jako model. Podívejte se na:
Michael McClain (otec Čína) přísahá, že jeho dcera, Anne Čína, bude model Selena Gomez , který, jako hvězda Wizards of Waverly Place, se podařilo úspěšně přejít sláva. "Naše rodina je velmi velká a v současné době její matka a já, nebo jejich starší sestry, aby se cítit náznak diva chování, budeme jednat " , slibuje McClain. říká, že vedle jeho manželky, Shontelle, hledal radu u rodičů Selena. On "Ona je moje sever" , tvrdí, že Čína Anne, sedí zdrženlivě na pohovce v jeho šatně o Selena Gomez. "Nikdy neúcta já -. někdy"

Selena Justina představí své rodině?

30. května 2011 v 17:04 | ♥Selly♥ |  News
Jak bylo předem oznámeno, Selena Gomez a její přítel Justin je v Texasu, Spojené státy americké. Selena se narodila v Grand Praire, ve stejném stavu, a jeho rodina žijí.
Některé pověsti tvrdí, že diva Bieber v úmyslu přijmout, aby setkat se svými příbuznými, a že oba budou několik dnů v rodném Selena, Grand Praire, a pak jít do Stratfordu připomínat výročí sestra Justin, Jazzy.
Víme, že Justin už ví, Selena matka Mandy, ale naše diva má velmi silné pouto s jeho rodinou, tak to byl čekal, že se jí líbil, že Justin věděl, že jeho další příbuzní.

Selena Gomez a Justin v Six Flags Over Texas

30. května 2011 v 17:03 | ♥Selly♥ |  Candids 2011

Pár "Jelena" byl viděn 28 dnů tohoto měsíce zpět do Ameriky, po jeho návštěvě na Havaj, Texas, v sobotu se těší zábavní park nazvaný Six Flags Over Texas . Podívejte se na pár fotek:
001~7.jpg

002.PNG

003.PNG