Červen 2011


Jsem z5

30. června 2011 v 19:32 | ♥Selly♥ |  My diary
Tak už jsem KONEČNĚ přijela z nákupu:DMám new boty jak jsem psala takové hezké sandálky,luxusní sukni♥ a modrý tričko:))A jinak jenom jídlo,jídlo,jídlo,jídlo a zase jídlo:D

My Live♥

30. června 2011 v 16:44 | ♥Selly♥ |  My diary
Jedu na nákupy:))Konečně new boty atd..(snad):DTak se mějte zatím krásně pak se samozřejmě ozvu:))

With Love ♥Selly♥

More Icons

30. června 2011 v 14:57 | ♥Selly♥
Ikonky:))

30. června 2011 v 14:46 | ♥Selly♥ |  My diary

Jdu dělat ikonky na tento blog abych neměla jen jednu:D
No tak uvidíme jak to dopadne:D:DBudou z videoklipu
Love You Like A Love Song s možná ještě nějaké udělám,
ale uvidíme jak se Elince bude htět:D

Animations-LYLAS

30. června 2011 v 14:42 | ♥Selly♥ |  Animations


Již brzy ... s podtitulem videa!

30. června 2011 v 14:14 | ♥Selly♥ |  News
Takže Selenators, obdržel několik podmnětů denně a vím, že mnozí chtějí mít možnost pochopit vše, co Sel projeví ve videau rozhovory a všechno ostatní.
Kvůli tomu jsem tady oznámila, že brzy budeme mít podtitul videa, zřejmě nebudou zveřejněny v době prázdnin, ale budeme se věnovat sami, takže každý může být označen co nejdříve! SGBR je vždy hledá to nejlepší pro fanoušky, a to bude ještě jeden způsob, jak nechat Sel velmi blízko vás!

Hlasování: Teen Choice Awards 2011

30. června 2011 v 14:12 | ♥Selly♥ |  Vote for Selena
V den, kdy se sotva začal a už máme dobrou zprávu: právě Selena byla nominována v šesti kategorií na 2011 Teen Choice Awards ! Jsem velmi šťastná na všechny tyto údaje, ale nejdůležitější je teď velmi hlasovat Pro Sel!Podívejte se na kategorie, ve kterých je v provozu:
Výběr Love Song: Love You Like A Love Song - Selena Gomez a Scene Jednotlivá: Kdo říká - Selena Gomez a scéna volby Skupina: Selena Gomez a scéna Výběr herečka komedie: Selena Gomez Výběr Komedie: Kouzelníci z Waverly volba ženy Hottie:Selena Gomez
Chcete-li hlasovat, musíte provést registraci na místě. K tomu, stačí kliknout zde . Ah, na paměti, že místo nepřijímá více než 18 let, takže v případě potřeby vždy během roku po jeho narození v roce 1992.
Jakmile se zaregistrujete na webových stránkách, klikněte sem a hlasovat! Hlasovat můžete každý den, jednou denně. Ocenění se bude konat dne 7. srpna - budeme pracovat tam! Jsme hlasování každý den, a požádat o pomoc přátelům. Přidejte se k nám!
UPDATE:
Podle pravidel, uvedených v nařízení hlasování, bohužel, jen hlasy obyvatel Spojených států se počítá! Ale pro většinu z nás není v USA, je server, který umožňuje další země k účasti na hlasování, se ukáže serveru v jedné z USA, jen v okamžiku, kdy otevřete internet! Odkaz na Spojené státy jsou v této plné moci link . Pak stačí kliknout na jeden z těchto "odkazů". A když se dostanete na stránku. Najdete v ní okno, kde můžete napsat odkaz, tam napíšete "teenchoiceawards.com" (místo hlasů), která vás odveze na místo Teen Choice, pomocí U. S. IP adresu. Takže teď si tu žijí v Brazílii nebo v jiné zemi, než vstoupí v USA, a vy můžete hlasovat. Je důležité, abyste se nezavírají na kartu, kde se pomocí tohoto proxy, ještě před hlasováním. (DMBR Díky!)

Justin se zajímá o Lásku která Sel chová k Shiu LaBeoufovi

30. června 2011 v 14:10 | ♥Selly♥ |  News
Selena Gomez se nakonec setkals s mužem svých snů, ale není Justin, zpěvačka a herečka, je velkým fanouškem herec Transformers , Shia LaBeouf . Gomez zveřejnila video na YouTubevčera v noci, které ukázalo, její setkání s Shiou LaBeoufem v zákulisí televizního studia.
18 letá hvězda byla tváří v tvář zlému chlapec z Transformers , 25 poprvé.
"Ach můj Bože" , když viděl LaBeouf Selena řekla dříve, než se rychle otočil a vyčerpání místnosti.
"Hele, Těší mě," řekl LaBeouf po spuštění se za ní. "Ahoj, jak se máš? Co to ​​děláš? Děkuji vám za to, že tak sladké pro mě. Vy jste velmi sladké pro mě. "
Selena jako opravdový fanoušek herec řekl: "Vážím si tě."
Vzali několik obrázků dohromady, než trhání Selena chvály pro něj v jiné místnosti. "Je tak roztomilý" , řekla její matka. "On je tak krásný."
"Jsem velmi stydím," dodal. "Zachoval jsem se trochu špatně."
Podnikatel LaBeouf , Melissa Kate, řekla, že za nic stydět tohoto okamžiku. "To je opravdu hezké a osvěžující vidět někoho, kdo je unikátní" říká Kate. "Věřte mi, že se mu líbí."
Si pomoci, ale zajímalo, jestli Biebs také rád, protože viděl video, a to zejména poté, co tweet Selena spojení se zprávou: "Nejlepší den vše" .
Vrátíme-li se připomínky k LaBeouf Sel. V říjnu 2008, ona pak zavolal novinářům na červeném koberci, "nechal šíitské, že jsem jeden!" , ale když Justin chodila herečka a zpěvačka ukázala, že má zamilovanost do herce.